#07 Shopper Bag | Przegląd dostępnych torebek shopperowych Wiosna 2018

Dzisiejszy post przygotowałam dlatego, że w poprzednim – stylizacji – tak samo często przechodziliście na stronę swetra, co mojej shopperki. Torba Ralph Lauren, którą kupiłam podczas pierwszej wizyty w USA w 2015 roku w outlecie (w cudownie niższej cenie w stosunku do rynkowej, $99 🙂 ), jest rzeczą po którą regularnie sięgam do szafy. Jest świetnym uzupełnieniem stylizacji casualowych, bardziej sportowych, a czasem boho.

To model stworzony dla aktywnych dziewczyn, które mają na codzień kilka spotkań czy bardziej rozbudowany plan dnia. Pomieści więcej niż inne torebki, czy to płaskie buty na przebranie ze szpilek, czy mniejsze zakupy, słuchawki, butelkę wody; jest też idealna na mały wypad do domu rodziców. Nosze ją także w dni gdy jest gorsza pogoda i zwyczajnie szkoda mi zakładać droższe torebki.

Przygotowałam dla Was mały przegląd obecnie dostępnych shopperek z sieciówek oraz marek premium – nie luxury – bo sama przekonałam się, że w tym przypadku zaletą jest niewygórowana cena – o taką torbę nie musimy się martwić 🙂 I tu mały tip – niezależnie od rekomendacji, zachęcam do spaceru po outletach – możecie trafić na najlepszą cenowo okazję.

  1. RALPH LAUREN Milford Olivia Reversible

Ralph Lauren, 806,00 PLN

2. Dwustronna Torba Typu Shopper z Ćwiekami

Zara, 99,00 PLN

3. Skórzana Torba Typu Shopper

Zara, 359,00 PLN

4. Ralph Lauren Olivia Reversable Tote

Zalado, 749,00 PLN

5. Dwustronna Torba Typu Shopper,

Zara, 99,90 PLN

6. Dwustronna Torba Typu Shopper, – wersja brąz

Zara, 99,00 PLN

7. TOMMY HILFIGER Honey Ew Tote

Eobuwie, 399,00 PLN z 799,00 PLN

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.