#03 Recenzja Louis Vuitton Zippy Coin Purse | Jak rozpoznać oryginalny portfel?

Louis Vuitton Zippy Coin Purse to najczęściej noszony przeze mnie produkt marki LV. Dodatki z wybitym monogramem od dzieciństwa były dla mnie obiektem westchnień, a gdy koleżanka pożyczała od mamy saszetkę LV… Liczyłam na to, że kiedyś będę mogła pozwolić sobie na takie rzeczy 🙂 Na zakup portfela zdecydowałam zdecydowałam się dzięki informacji jaka pojawiła się w prasie w kwietniu, a która ponownie zagościła w nagłówkach Vogue.

Wiosną, przez sytuację na rynkach walutowych i niską cenę funta brytyjskiego, zakup dodatków luksusowych m. in. marki LV był o wiele tańszy niż w innych państwach w tym samym czasie. Podobnie jest teraz i w takiej sytuacji, jeśli macie znajomych, którzy mogą kupić coś dla Was w Wielkiej Brytanii (stacjonarnie lub online, ale muszą rezydować w UK), możecie zaoszczędzić przy zakupie rzeczy Lous Vuitton, którą macie na oku.

Portfel jest nieduży, dzięki czemu mieści się do każdej z moich torebek. Jest wykonany z tkaniny coated canvas, materiału pokrywanego PVC który nie ulega otarciom, jest trudny w zarysowaniu i na codzień sprawdza się lepiej od skóry. Po 6 miesiącach codziennego noszenia, nie widzę na nim ani jednego zadrapania. Wnętrze portfela jest wykonane ze skóry. Suwak działa niezawodnie, a wzór na tkaninie – Monogram – bardzo podoba mi się w przypadku tzw. Small Leather Goods.

Brytyjska cena portfela wynosiła wtedy £245.00, a amerykańska $390 – dzięki różnicom cen walut, oszczędziłam na zakupie w UK ponad 300 zł.

Niestety, większość portfeli marki Louis Viotton jakie znajdują się w sprzedaży na polskich serwisach typu allegro czy olx to podróbki. Dlatego przygotowałam dla Was video o tym, jak odróżnić oryginalny portfel LV, które znajdziecie poniżej. Mam nadzieję, że ten wpis okaże się dla Was pomocny, sama długo zastanawiałam się nad tym zakupem, i teraz tego żałuję – nosi się świetnie! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.